Sedací vaky do dětských i obývacích pokojů

Dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice, pokoje pro hosty, ale třeba i na prosluněnou chodbu, kde je moc místa a chcete ho něčím zaplnit, můžete vybavit sedacím vakem či pytlem. Existují v tolika provedeních, barevných kombinacích a rozlišeních, že si nebudete moct vybrat! Velké na ležení nebo válení, menší na sezení, ve tvaru fotbalového míče pro malé fotbalisty do dětských pokojíčků nebo pro malé princezny do růžových pokojíčků malých slečen v nějaké krásné výrazné barvičce.

dítě leží knížka

Rozzáří celý prostor a dají mu pocit útulnosti

Sedací vaky vypadají velice moderně, jsou vyrobeny z profesionálních potahů, takže se snadno neušpiní. Vhodné i pro děti do dětských pokojů. Nemusíte se obávat toho, že na něj děti něco vylijí, nebo že si sednou na jídlo na sedacím pytli, všechno se dá snadno otřít a případně lehce mokrým hadříkem umýt.

Dokonce existují i typy s potiskem. Dětem tak můžete pořídit do jejich pokojíčků veselé a hravé obrázky zvířátek, které se velice rychle stanou jejich kamarády. Potisk vypadá opravdu úchvatně a je krásně barevný. Zvířátka na něm jsou jako živá. Pokojíček díky tomu dostane nový šmrnc. Bude veselý a hravý tak, jak to děti potřebují. Navíc je velkým přínosem, protože se na něm dá sedět, ale děti se po sedacích pytlích stejně nejraději různě válí nebo leží a tak podobně.

pohodlí pití a miska

Dostatek prostoru na sezení nebo odpočívání, pohodlí a relaxace poskytují sedací vaky Beanbag. Sedací vaky či pytle si také můžete dát do obývacích pokojů. I Vy si zasloužíte trochu pohodlí a relaxace. Odpočívejte na sedacím pytli, udělejte si pohodlí. Kuličková náplň Vaše tělo příjemně obejme a nikde to nebude tlačit. K tomu kafíčko, čaj, sklenici dobrého vína či film a můžete si užívat pohody.

Vybírat si můžete z různých barev. Velké jsou například dvojbarevné, jedna barva nahoře, druhá z druhé strany. Na stranách popruhy, které se dají odepnout a vytvoříte si tak pohodlné lůžko na dovádění s dětmi.

4/5 - (1 vote)

You may also like...