Pohodová hypotéka bez registru pro ty, co si věří

Jestliže se vám někdy stalo, že vás někdo nespravedlivě onálepkoval, třeba nějakým nepříjemným záznamem v registru dlužníků, kvůli kterého vám teď nechtějí dát v žádné bance půjčku, tak jednoduše do žádné banky žádat o půjčku nechoďte. Je to zkrátka snadné. Raději si sjednejte výhodnou hypotéku bez registru ve spolehlivé nebankovní společnosti, kde vám vaši půjčku jistě poskytnou, a ještě se k vám budou chovat přívětivě.

peníze v ruce

Banku už příště vynechte

Zkrátka to vyzkoušejte a na vlastní kůži pocítíte ten velký rozdíl v přístupu a zjistíte, že žádat o peníze nemusí být vůbec složité. Ba naopak, může to být veskrze příjemná záležitost, když máte za partnera v jednání člověka, který vám rozumí, a který se vám snaží ve vaší situaci pomoci, a přesně takoví jsou pracovníci nebankovní společnosti. Můžete je se svými požadavky kontaktovat jednoduše po internetu a oni se vám následně sami ozvou, a to na své vlastní náklady.

spousta centů

Jedna důležitá podmínka

Vlastně je zde jen jediná zásadní podmínka k tomu, abyste měli již brzy v kapse přesně tolik peněz, kolik jich zrovna potřebujete. Konkrétně jde o to, že se za svou půjčku musíte zaručit nemovitostí. To, jak hodnotná nemovitost to bude, bude odpovídat tomu, kolik peněz za ni získáte. Peníze totiž můžete získat až do sedmdesáti procent odhadní hodnoty nemovitosti. A dokonce ta nemovitost ani nemusí být vaše vlastní. Pokud žádnou nemáte anebo se s ní z nějakého důvodu nechcete za svou půjčku zaručit, můžete se domluvit s někým z vaší rodiny či s jiným blízkým člověkem, který k tomuto účelu poskytne svou vlastní nemovitost.

zhodnocení peněz

Jak je tedy jasně vidět, celý tento proces je především založen na důvěře. Nebankovní společnosti stačí jen záruka v podobě nemovitosti a vaše dobré slovo. Někdo druhý může podobnou důvěru vložit ve vás. A vy si musíte věřit, že půjčku dokážete včas splatit. A to je celé. Pokud splníte všechny tyto jmenované podmínky, tak jsou peníze vaše.

4.9/5 - (7 votes)

You may also like...