Pohodová hypotéka bez registru pro ty, co si věří

Written by on 5. 1. 2018 in Online

Jestliže se vám někdy stalo, že vás někdo nespravedlivě onálepkoval, třeba nějakým nepříjemným záznamem v registru dlužníků, kvůli kterého vám teď nechtějí dát v žádné bance půjčku, tak jednoduše do žádné banky žádat o půjčku nechoďte. Je to zkrátka snadné. Raději si sjednejte výhodnou hypotéku bez registru ve spolehlivé nebankovní společnosti, kde vám vaši půjčku jistě poskytnou, a ještě se k vám budou chovat přívětivě.

peníze v ruce

Banku už příště vynechte

Zkrátka to vyzkoušejte a na vlastní kůži pocítíte ten velký rozdíl v přístupu a zjistíte, že žádat o peníze nemusí být vůbec složité. Ba naopak, může to být veskrze příjemná záležitost, když máte za partnera v jednání člověka, který vám rozumí, a který se vám snaží ve vaší situaci pomoci, a přesně takoví jsou pracovníci nebankovní společnosti. Můžete je se svými požadavky kontaktovat jednoduše po internetu a oni se vám následně sami ozvou, a to na své vlastní náklady.

spousta centů

Jedna důležitá podmínka

Vlastně je zde jen jediná zásadní podmínka k tomu, abyste měli již brzy v kapse přesně tolik peněz, kolik jich zrovna potřebujete. Konkrétně jde o to, že se za svou půjčku musíte zaručit nemovitostí. To, jak hodnotná nemovitost to bude, bude odpovídat tomu, kolik peněz za ni získáte. Peníze totiž můžete získat až do sedmdesáti procent odhadní hodnoty nemovitosti. A dokonce ta nemovitost ani nemusí být vaše vlastní. Pokud žádnou nemáte anebo se s ní z nějakého důvodu nechcete za svou půjčku zaručit, můžete se domluvit s někým z vaší rodiny či s jiným blízkým člověkem, který k tomuto účelu poskytne svou vlastní nemovitost.

zhodnocení peněz

Jak je tedy jasně vidět, celý tento proces je především založen na důvěře. Nebankovní společnosti stačí jen záruka v podobě nemovitosti a vaše dobré slovo. Někdo druhý může podobnou důvěru vložit ve vás. A vy si musíte věřit, že půjčku dokážete včas splatit. A to je celé. Pokud splníte všechny tyto jmenované podmínky, tak jsou peníze vaše.

4.9/5 - (7 votes)
«
»