Máte nízké příjmy, a proto vám v bance nechtějí dát půjčku?

V takové situaci rozhodně nejste sami. Klidně se do ní můžete dostat i v případě, kdy berete průměrný plat. Banky do výpočtu bonity, která hovoří o tom, zda svou půjčku budete v budoucnu schopni splácet, zahrnují ledasco. A to od vaší životní situace, přes rodinné poměry, až po případné dluhy. Takže se vám může stát klidně i to, že půjčku nezískáte jen proto, že máte manželku na rodičovské dovolené, k tomu tři děti a vlastní podnikání. Anebo proto, že máte vysoký, či příliš nízký věk. Těžko byste hledali podmínky, které budou více diskriminační. Takže i když měsíc co měsíc ušetříte solidní částku, vaše bonita z takového výpočtu vzejde jako příliš nízká.

bank-note-941246_640

Co s tím?

V bance s takovou situací rozhodně nic neuděláte. Nezbývá, než čekat, až se vaše situace změní.

coin-626500_640

Nemáte na čekání čas?

V tom případě zapomeňte na banku a směle vyrazte do nebankovní společnosti. Možná nakonec budete litovat, že jste to neudělali již dříve, protože jste si mohli mnohá trápení ušetřit.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že na vás nikdo nebude klást nereálné požadavky. Vaše příjmy a výdaje zde budou posuzovat realisticky. A hlavně budou aktivně hledat cesty, které povedou k tomu, abyste potřebný úvěr mohli získat. Nechte si ušít na míru hypotéku bez doložení příjmu od Nebankovnihypoteky, která vás dovede k cíli a zajistí vám potřebnou sumu peněz!

Ani v tomto případě se posouzení bonity nevyhnete, ale jak již bylo řečeno, bude vycházet z vašich reálných možností. A pak už zde zbývá jen jedna jediná podmínka, kterou musíte zajistit, a tou je ručení nemovitým majetkem.

Když se za svou schopnost splácet zaručíte libovolnou nemovitostí, tak bude mít věřitel jistotu, že o své peníze nepřijde, takže vám může vyjít vstříc i v situaci, která není ideální. A právě to je cesta, jak si zajistit dostatek peněz pro vaše potřeby i v horší finanční kondici.

3.5/5 - (2 votes)

You may also like...