Ještě neznáte funkční prádlo Craft? Seznamte se, prosím

Ten, kdo používá na sport a další fyzické aktivity prádlo bavlněné, má v něm zpočátku dobrý pocit. Bavlna je pro naše tělo velice příjemná. Co však nastane, když se při sportování, či jiné pohybové činnosti, jakou může být práce na zahradě nebo profesní povinnosti s pohybem spojené, zpotíte? Veškerý komfort je pryč. Mokré prádlo začne studit, což je při chladnějším počasí nejen velmi nepříjemné, ale hrozí i prochlazení organismu. Někdo má ve zvyku vzít si s sebou třeba na horskou túru bavlněného prádla víc, aby si je mohl v případě potřeby převléknout. Není to však zbytečná zátěž? Prádlo přece jen něco váží a zbytečně zabírá v batohu místo. A proč s sebou vláčet – a to třeba i několik dní – mokré a zapáchající věci?

7552731-female-exercisin

Odborníci na sportovní oblečení pro vás vyvinuli skvělé funkční prádlo Craft C-Store, se kterým budete pro jeho vynikající vlastnosti nadmíru spokojeni. Prádlo, vyrobené unikátní technologií ze speciálních materiálů, je prodyšné, odvádí tělesnou vlhkost a chrání před větrem. Navíc si můžete vybrat podle podmínek, v nichž sportujete.

9548244-football-player

  • Prádlo Craft Stay Cool – je ideální pro použití při halovém sportování, ve fitcentrech a pro crossfit. Díky elasticitě přiléhá těsně k tělu, spolehlivě odvádí pot, rychle schne a navíc příjemně chladí. Dobrou službu tedy prokáže i při venkovních sportech v horkých letních dnech. Cool zahrnuje boxerky, nátělníky, trička, dámské sportovní podprsenky i kalhotky, a další.
  • Prádlo Craft Active – zde výrobci dosáhli dokonalého spojení dvou vlastností: odvod tělesné vlhkosti a přitom dostatečné zateplení. Tento druh prádla se hodí pro intenzívní sportovní zátěž v chladnějším počasí. A konkrétní sortiment? Spodky, trička s dlouhými i krátkými rukávy, roláky, spodní prádlo, aj.
  • Warm – jak již sám název napovídá, tohle prádlo se nejlépe hodí na zimní sportování, jako je lyžování, apod. Bude vám v něm příjemné teplo, i když bude rtuť teploměru ukazovat hodně pod nulu. Vybrat si můžete kupříkladu soupravy spodky a triko s dlouhým rukávem, a to v pánském, dámském i dětském provedení, nákrčníky, ponožky a mnoho dalších výrobků.

You may also like...