Už je to tu zase! Výběr vánočního stromku!

Nemůžete se dočkat, až konečně začne advent a prodejci stromků vám ukážou svou rozmanitou nabídku? Já také ne! Stromek každý rok utváří tu správnou vánoční atmosféru a provoní celý náš domov. Půjdete si sami uříznout stromek nebo se spolehnete na e-shop? Jaké možnosti jsou.
větve jehličnanu

Vezměte do ruky pilku, celou rodinku a běžte si stromeček vybrat a uříznout pro děti to bude bez pochyby skvělý zážitek. Ano dnes je to možné nejedná se totiž o nelegální krádeže jehličnanů. Je to poměrně nový trend, který šetří jak přírodu, tak vaší kapsu a navíc si to můžete parádně užít. Na plantážích vánočních stromků si pod dohledem zodpovědné osoby můžete vybrat vánoční stromek dle svých přání a představ. Cena je výrazně nižší než u stánkového prodeje a navíc se žádné nevyhodí, pochopitelně, protože nejsou uříznuty.

Zase půjdete k vašemu oblíbenému stánkaři a vyberete si tam svoji jedličku, kterou vám zabalí, zaplatíte a půjdete spokojeně domů. Proč ne? Výběr stromků je tu poměrně velký a prodejců je spousta i blízko vašeho domova. Dokonce i některé hypermarkety provozují prodej stromečků často za nižší ceny, musíte však posoudit, jaký je vzhled stromku a dost vybírat.
ozdobený vánoční stromek a pod ním dárky

Přes internet už jde vše a prodej vánočních stromků není žádnou výjimkou. Touto cestou si objednávali dříve prodejci ve větším množství. Dnes je tomu jinak a i my „obyčejní smrtelníci“ si stromeček podle fotky vybereme, objednáme a v daném termínu nám bude doručen. Jeví se to jako fajn možnost pro ty co nemají čas, auto nebo prostě milují nakupování přes internet, tak proč ne.

Kupte si umělý, ten se dá koupit, jak přes internet, tak v kamenných prodejnách. Napodobeniny jsou čím dál přesvědčivějšími kopiemi a každoročně oprášíte a máte hotovo.

Pokud si nezvolíte poslední možnost, po příchodu domů byste měli stromek dát do kýble vody a tu doplňovat. Nákup bych nenechávala na poslední chvíli, logicky občas není z čeho vybírat. Ceny by se moc neměli lišit od loňského roku. Záleží, jak velký strom si přejete a také jaký druh. Nejlevnější bývá obyčejný smrček, za to za jedli kavkazskou si připlatíme. Taky už se nemůžete dočkat, až si přinesete domů „kus lesa“?

You may also like...