Jak být stoprocentně šťastní?

Žít svůj vlastní život dle vašich představ je nesmírně důležité pro vaše celoživotní štěstí. Je tím myšleno skutečně váš život a ne nikoho jiného, jako mají také lidé ve zvyku – snažit se žít život někoho jiného. Možná si myslíte, že žijete podle svých představ a nenecháte se ničím ovlivňovat, ale mnohdy to tak není a vy si to ani neuvědomujete. Tak například říkáte to, co chtějí ostatní slyšet, chodíte oblékaní dle aktuální módy nebo děláte to, co si vyžaduje společnost nebo vaši nejbližší. Pokud budete stále dělat to, co chtějí ostatní a být někým jiným a ne zcela přirození, nikdy nemůžete být úplně šťastni.

pocity ženy

Najít svou vlastní podstatu a přirozenost je velmi důležité. Nikdy se nenechejte měnit a přetvářet vlivem okolí. Možná máte nějakou svou oblíbenou osobnost a chtěli byste být jako on, toho samozřejmě nikdy dosáhnout nemůžete a rozhodně byste neměli nikoho kopírovat, všichni jsme naprosto jedineční originály! Můžete se samozřejmě někým inspirovat a můžete od něho ledasco převzít, nikoli však natolik, abyste se chovali a jednali nepřirozeně, než je pro vás typické. Vy sami si vytváříte svůj život a můžete si jej udělat přesně podle svých představ.

překvapená žena

Možná někomu závidíte slávu, krásu nebo chytrost nebo vše dohromady, ale věřte, že má zase něco, co by vám nevyhovovalo, proto žijte svůj život a nikomu nezáviďte! Pro okolí již nebudete tolik vážení a respektovaní, když ze sebe budete dělat někoho jiného. Druzí vás mají rádi právě proto, jací jste a jak vypadáte a i když možná znáte někoho pro vás mnohem krásnějšího, někdo jiný zase miluje vaši přirozenost a nechce nikoho tuctového! A vy budete také mnohem šťastnější, když budete dělat to, co chcete vy a když zapomenete na to, co si vyžaduje společnost. Noste takové oblečení, které vám se líbí, smějte se nahlas tak jak je pro vás přirozené, do ničeho se nenuťte a naučte se říkat ne, když se na něco necítíte.

You may also like...