Westernové městečko Boskovice

Toto městečko je vybodované v opuštěném pískovcovém lomu. Malé i velké návštěvníky naplno pohltí autenticita prostředí Divokého západu. Celodenní program uspokojí potřeby rodin s dětmi nebo školních výletů.
V salonech Divokého západu můžete ochutnat místní speciality, v areálu se konají pravidelné akce, ale i víkendové speciální akce, bály, kabarety, galavečery.
časopis buffalo bill
Najdeme tu různé akce a atrakce, jedná se především o:
·         Koňskou show, zábavu s koňmi, výcvik koní
·         Divadlo
·         Půjčovnu koz
·         Lanové centrum
·         Kovoškot Zoo – bludiště s více jak 100 exponáty ze starého železa
·         Indiánská vesnice, tatoo salon
·         Vršek pokladů a Rýžoviště zlata
·         Střelnice J
Zde se platí Boskovickým dolarem – Bo$, jeden boskovický dolar je 10 korun. Jiná než tato měna není akceptována ve všech podnicích na území městečka. Obyvatelstvo je převážně mírumilovné. Najdeme tu 99% obyvatelstva, které je gramotné J. Žije zde mnoho národností, především Češi, Moraváci, Slezané, Slováci Ukrajinci, Indiáni J.
V tomto městečku neznají slovo “vykat“. Všichni bez rozdílu – místní, návštěvník, si zde tykají. Ve městě funguje pořádková jednotka, Maršálkovi muži, kteří dodržují, aby se toto pravidlo dodržovalo. Pokud jej někdo nedodržuje nebo dělá potíže, buď ho zavřou do cely anebo rovnou vyhostí z městečka.
město duchů
Toto městečko je zvláštní také tím, že zde žije Nosorožík kapucínek, který je na našem území chráněným druhem.
Oficiálním vlastníkem městečka je společnost s ručením omezením v čele s jednatelem. Za hranicí městečka rozhoduje rada starších na základě přírodních zákonů a povoluje se rozhodovat selským rozumem J.
Velikým lákadlem je nové divadelní představení Odměna Buffalo Billa. Je to příběh o samotném Buffalo Billovi, jenž se setkává během svých cest po divokém západě s nejrůznějšími postavami. Kdo se chtěl ve skrytu duše stát kovbojem, prohánět se na koni či dokonce chytat indiány, si zde přijde na své. Divadelní společnost Amigos de Ramiro se postará o veškerou zábavu a napětí.
Jak je uvedeno na serveru městečka: CHLASTALA VISTA, AMIGOS!!!

You may also like...