Vy budete jen relaxovat

Dnes už není žádnou zvláštností, pokud si pořídíte do svého bytu vířivku nebo vířivou vanu. Doba je velice hektická a naše těla jsou mnohdy tímto spěchem natolik zdevastovaná a unavená, že potřebují relaxovat častěji, aby se vrátila do použitelného stavu.

koupelna

  • Tato zařízení jsou ale natolik technicky propracovaná a tudíž komplikovaná, že není možné se o ně starat neodborně.
  • To bychom mohli napáchat více škody nežli užitku.

Specializované servisy https://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/ těchto relaxačních zařízení poskytují veškeré služby, které se jich týkají. Každý majitel vířivky se mnou bude jistě souhlasit, pokud řeknu, že je nutné stálé udržování vody v ideálních hodnotách. Proto se musí toto zařízení před koupací sezónou takzvaně odzimovat a připravit tak na koupací sezónu.

  • Odzimování zahrnuje pochopitelně kompletní vyčištění a revizi technologie.
  • Ta spočívá v pročištění masážního a cirkulačního potrubí, kontrole těsnosti všech přírub, technologií a spojů.
  • Jestliže některý komponent netěsní, okamžitě se sjedná potřebná náprava.

Chce to rozhodně odborný zásah

Tento sofistikovaný systém disponuje automatickými dávkovači potřebných chemických přípravků a pískovou filtrací. Kontrola pochopitelně probíhá i u těchto součástí. Což znamená také doplnění chemie i kontrola filtrace.

lodní vířívka

  • Pokud odborné oko zjistí nedostatečnou kvalitu používaného písku, hned se vymění za bezvadný.

Potřebných prací před zahájením koupací sezóny je ale mnohem více. Je naprosto nezbytné změření tvrdosti vody. Jestliže by neměla správné hodnoty, pak by velice trpěly některé technické součásti. Odborný zásah tedy vodu optimalizuje na ideální hodnoty. Specializovaný servis je prostě v oblasti vířivých van a podobných relaxačních zařízení naprosto nezbytný. Laik by nikdy nemohl docílit uvedení do perfektního stavu.

You may also like...