Naše móda

Móda mě vždycky moc bavila, a koho taky ne. Protože jako malá holka jsem s maminkou velmi ráda hovořila o módě a taky o kosmetice. A později, když už jsem rostla a dospívala, tak jsem měla ráda moc módní časopisy a později jsem se taky koukala na různá módní videa na internetu. Musím se přiznat, že jsem na módních tutoriálech byla opravdu hodně závislá. Byla jsem schopná se dívat na módní videa klidně i celou noc třeba do pěti hodin do rána. A to se mi opravdu potom nechtělo vstávat do školy. To jsem byla už na střední škole v druhém ročníku. A moje známky a můj prospěch ve škole taky tomu odpovídaly. A nebyla jsem už nejlepší, jak tomu bývalo kdysi v prvním ročníku střední školy. Tam jsem byla skoro nejlepší z celé třídy. Jenomže potom jsem se začala už více zajímat o kluky, takže jsem samozřejmě taky chtěla mít lepší módu a lepší kosmetiku.

Já nákupy miluji!

Tam to začalo tím, že jsem začala sledovat módní videa a různé tutoriály na internetu, Jak vypadat lépe A jak mít lepší styl Teď míjím, že móda a styl si má udělat člověk sám teďka jenom že ne všechno jde a všechno je dokonalé. Tak jsem si řekla, že se nějak naučím dělat vlastní styl a jak být módní za všech okolností. A musím se přiznat, že se mi to možná docela taky povedlo. Jenomže to chtělo asi trávit módou méně času, protože jsem pak nestíhala už ani nic jiného, protože jsem stále sledovala módu na internetu. Raději už si kupuji módní časopisy a jsem spokojená.

Máte rádi pohodlnou módu?

Ty mohu kdykoliv odložit, a navíc se mi vlastně ani nikdy nevybijí, jako například mobil nebo notebook. A módní časopisy se taky opravdu lépe a lehce skladují. A vy sledujete módu nebo je vám úplně ukradená? Je totiž taky mnoho lidí, kteří se o módu vůbec nezajímají. A to jsou většinou asi muži, že? Nicméně, ale i muži se někdy zaujímají o módu, ale to je spíše tedy výjimka.

You may also like...