Vezměte svůj bicykl všude s sebou!


Jezdíte rádi na kole? Vůbec není divu. Kolo je totiž naprosto ideální dopravní prostředek, na kterém se snadno a rychle dostanete všude, kam zrovna potřebujete, ať už jde o praktickou dopravu po městě a třeba do práce anebo někam do přírody na výlet. Kolo posiluje vaši fyzickou kondici, upevňuje vaše zdraví, nadto se jedná nejen o efektivní, ale také o velice levný způsob dopravy. Díky bicyklu se můžete dostat i na místa, kam byste s automobilem nikdy nedojeli. Takže neváhejte a berte svůj bicykl všude s sebou, a samozřejmě i na dovolenou! A pokud náhodou nemáte ve svém automobilu dostatek místa na jeho přepravu, tak má taková situace snadné řešení – jednoduše si pořiďte nosič kol na tažné zařízení.

kolo

Kola je možné přepravovat jak na střeše automobilu, tak na jeho tažném zařízení, ovšem ti, kdo mohou obě dvě varianty porovnat z vlastní zkušenosti, vám jistě řeknou, že přeprava na tažném zařízení je z mnoha důvodů výhodnější.

Bezpečná přeprava
Za prvé je více bezpečná. Když si dáte bicykl na střechu automobilu, měli byste počítat s jeho zvýšenou výškou, což vám může činit problém při průjezdu podjezdem, pod mostem anebo pod stromy. Mnohdy ovšem řidiči na změnu výšky zapomenou a neštěstí je rázem na světě. Chcete-li mít tedy jistotu, že vás nic nepříjemného nepřekvapí, umístěte bicykl raději na závěsné zařízení.

tažné

Pohodlná manipulace
Navíc, sundávat kola z výšky vašich kolen je mnohem pohodlnější než je sundávat z výšky nad vaší hlavou. Bicykly na tažném zařízení máte vždy pohotově po ruce a manipulace s nimi není fyzicky namáhavá.
Nadto je nosič kol na tažné zařízení poměrně levná záležitost a můžete si ho pořídit i pro větší počet bicyklů najednou. Díky němu tak můžete vzít svůj milovaný bicykl všude s sebou a užívat si tak jízdu na kole všude, kde jen budete chtít, ať už cestujete sami anebo třeba s početnou rodinou.

4.5/5 - (2 votes)

You may also like...