Nový interiér


Vždycky mě bavilo něco navrhovat. A proto jsem si také řekla, že pro mě by bylo naprosto ideální, třeba kdybych byla bytová návrhářka. A nemusím být přímo bytová návrhářka, ale taky bych mohla navrhovat exteriér anebo také zahrady. A co třeba navrhovat oblečení? Tohle mě taky velice zajímalo, protože jsem také uměla velice brzo šít a plést, protože mě to naučila máma, když jsem byla ještě malá. A později, když jsem se potom dostala na vysněnou vysokou školu umění, tak jsem si řekla, že bych opravdu mohla navrhovat interiéry, jak jsem si vždycky přála. Ale bohužel se mi to nepodařilo.

Mám ráda pěkný interiér.

Neudělala jsem první dva semestry vysoké školy, takže jsem školu musela opustit. Navíc jsem také otěhotněla, takže jsem šla raději do práce a potom jsem šla na mateřskou dovolenou. Tak to dopadlo tak, že jsme se s přítelem dohodli, že si koupíme vlastní byt. Oba dva se měli dost peněz. Ovšem chtěli jsme mít byt takový, aby se na tam opravdu hodně líbilo, aby náš byt byl takový moderní a prostorný. Proto jsme si řekli, že se podíváme na webové stránky bydesign.cz, kde jsou návrhy bytových interiérů. A když jsme se podívali na tuto webovou stránku na návrhy bytových interiérů, tak jsem byli velice mile překvapení.

Mám ráda umění.

Je to tam opravdu krásné. Vytvoří pro vás realizaci 3D vizualizaci. Pracují s vaším prostorem a mají tam také vybavení, které zrovna máte doma. Samozřejmě, že vám sladí materiál a barevné řešení, abyste byli opravdu co nejvíce spokojení. A realizaci také samozřejmě zajišťují na tom základu, aby to vyhovovalo vašemu projektu a vaší představě. A za ověřené dodavatele tato firma samozřejmě plně ruční. Takže pokud i vy máte zájem o návrhy bytových interiérů, tak se nemusíte bát, že byste nepochodili. A hlavně si nemyslete, že byste na návrhy bytových interiérů neměli prostředky. Nemějte obavy, protože vždycky se dá domluvit na všem, aby to vyhovovalo oběma stranám.

You may also like...