Pohodová, a přitom účinná dieta

Jestliže vám dělá vrásky na čele vaše postava a nadbytečné kilogramy, pak je ten nejvyšší čas, abyste se nechtěného tuku zbavili. A věřte tomu, že s nadcházejícím teplým obdobím vám to půjde o poznání lépe, než před příchodem zimy. Naše tělo je přirozeně naprogramováno pro spalování zásob v tomto období, takže hubnutí do plavek vám půjde dobře od ruky. Tedy pod podmínkou, že se pustíte tou správnou cestou, nejlépe takovou, která je osvědčena jak mnoha lidmi, kteří ji už vyzkoušeli, tak i odborníky. Způsob hubnutí, který stojí na vědeckých základech a je lékařsky uznávanou metodou shazování nadváhy je ketonová dieta.jídlo, rajče, ryba
Principem ketonové diety, která je nazývána také jako proteinová anebo bílkovinná je konzumace jídel bohatých na vysoký obsah bílkovin. Díky tomu je tělo plně nasyceno, získává všechny důležité živiny ze stravy, a přitom efektivně spaluje tuky. A to pouze tuky, a nikoli svalovou hmotu! To je velmi důležité!
Když tělo získává potřebnou energii pro svůj chod spalováním tuku, mluvíme o ketóze. Tento přirozený fyziologický děj vám umožní zbavit se nadváhy, aniž by spolu s tukem odešla i vaše svalová hmota, což se při běžných, nepromyšlených dietách často stává.
A to je špatně – svaly jsou velice důležité a hrají zásadní roli při návratu k běžnému jídelníčku, tedy k tomu, který už není redukční. Pokud vám ve fázi, kdy zvýšíte svůj kalorický příjem, budou chybět svaly, nebude mít přijatou energii kdo spalovat a ona se okamžitě začne ukládat v podobě nových tukových polštářů.
Díky promyšlenému jídelníčku a chytrému způsobu hubnutí vám nic takového nehrozí!štíhlá žena na pláži, plavky
Ovšem nemusíte se obávat ani toho, že byste si nový jídelníček museli sestavit sami, a že nyní budete trávit veškerý čas u plotny a sháněním vhodných surovin v obchodech. Nic takového není potřeba – veškerá jídla na celý den získáte až domů, stačí je jen sníst!

You may also like...