Ledvinka – hit devadesátek se opět vrací!

Tento druh tašek byl velkým trendem v devadesátých letech minulého století. Poté po roce 2000 prožíval období zatracení a byl „vhodným“ doplňkem jen pro tatínky na nákup či na ryby. Zničehonic přichází rok 2017 a nastává boom těchto tašek jako skvělých a praktických doplňků. Tento návrat stále přetrvává a ještě více se rozšiřuje.
zip na tašce
Nosí se však v jiné modernější podobě (tedy zapnuté a přehozené přes jedno rameno), v žádném případě kolem pasu, jak se nosily dříve a díky čemuž získaly ledvinky i svůj název. Nenosí se také ty původní tašky z 90. let nebo sportovní verze, na ty rovnou zapomeňte. Jedná se o unisex doplněk vhodný pro ženy i muže. Řetězce nabízí nyní velké množství těchto tašek s velmi moderním designem. Hitem jsou například průhledné, třpytivé, či holografické ledvinky. Nejlepší volbou jsou ty vyrobené z kůže, díky jejíž kvalitě Vám vydrží věčně (pokud tedy zase brzy nevyjdou z módy). Pokud si chcete tento kousek zakoupit, je samozřejmě lepší zvolit neutrální barvu, která se Vám bude hodit ke všemu. Ideální je tedy černá, šedá, hnědá, bílá či béžová. Pokud máte rádi výrazné barvy, zkuste zvolit červenou nebo žlutou variantu!

Jak ji nosit?
Jak již bylo zmíněno výše, noste ji zapnutou šikmo přes jedno rameno, podobně jako cross-body kabelku. Pokud ji chcete nosit klasickým způsobem, tedy kolem pasu, je vhodné ji zvolit místo opasku a přepásat s ní třeba svetr či bundu, nebo ji opravdu umístit do poutek kalhot místo pásku. Na tento způsob nošení však dávejte pozor, lze velmi snadno sklouznout k devadesátkovému, dnes již nevkusnému looku.
pár s ledvinkou
Návratu velmi napomohla oblíbenost tohoto doplňku u různých celebrit, které lidi velmi rádi napodobují. Ledvinkovým nadšencem je například Anne Hathaway. Pokud se vám ledvinky líbí, tak neváhejte a vyrazte na nákupy či prohlédněte nejrůznější eshopy. Jedná se o velmi zajímavý doplněk, který je zároveň velice praktický. Uložit do něj můžete mobil, klíče, peněženku a jiné nezbytnosti, které byste jinak nosili v ruce, v kapsách nebo v nepraktické kabelce. Máte volné ruce a můžete vyrazit do města bez obav z kapsářů, protože zipy své tašky máte vepředu pořád na očích!

3.5/5 - (2 votes)

You may also like...