Online trading

Spousta lidí dnes mluví o tom, že pomocí online tradingu se dá vydělat spousta peněz, což je samozřejmě pravda, ovšem chce to určité metody.

Online trading

Bez učení to nepůjde

Pokud jste někde slyšeli, že tento způsob výdělku je naprosto snadný a zvládne ho každý, tak takové tvrzení není zcela pravdivé, protože to chce poměrně hodně času strávit studiem. Jen tak ze dne na den se totiž nedají získat miliony korun, a proto nenaleťte podvodníkům. Do začátku jistě oceníte semináře, protože ty jsou zajímavé, a především se na nich dozvíte spoustu důležitých informací. Celá burza funguje na tom, že na jedné straně někdo prodává a na druhé kupuje.

obhodování graf

Pro Vás je tedy cílem udělat co nejvýhodnější obchod, ovšem většinou to není tak jednoduché. Velice často se investuje do akcií různých velkých firem, jež díky nim rostou a zvyšují svůj obrat. Samozřejmě je spousta jiných možností s čím ještě můžete obchodovat, ovšem všude musíme počítat s určitými poplatky. Výhodou této práce je, že ji můžete vykonávat z pohodlí domova pomocí internetu a jste si vlastním šéfem. Na druhou stranu je často potřeba hodně času, vytrvalost, trpělivost a spousta dalších faktorů.

Fibonacci

Už název nám naznačuje, že tato metoda je odvozena od slavného matematika, jenž se proslavil svou řadou posloupnosti, která se využívá dodnes a v matematice je velice důležitá. Pokud se podíváme na poměr dvou čísel z této stupnice, tak zjistíme, že je reprezentován číslem 1,618, které hraje v tomto stylu obchodování opravdu významnou roli a vlastně na něm stojí celý princip. Je potřeba se naučit několik úrovní, které při práci ve forexu opravdu využijeme.

fibonnaciho poměr

Dále se používají i indikátory, protože díky nim okamžitě zjistíme důležité pohyby burzu, což je jeden ze základních důležitých prvků při online obchodování. A právě díky tomuto indikátoru můžeme udělat další kroky a vyhodnotit celou situaci. Graf se může různě pohybovat, ovšem vytváří například dlouhé svíce, díky nimž můžeme předpokládat další průběh. Těchto znaků je hned několik, a proto je potřeba studovat. Tato metoda Fibonacci TradeCZ je oblíbená u začátečníků, protože mí jistou logiku.

4.5/5 - (2 votes)

You may also like...