Netestováno na zvířatech

Alverde
Tato značka se pyšní svým čistě přírodním složením, na kterém si zakládá. Na většině produktů také můžete vidět označení Vegan, což znamená, že zde nebylo použito žádných živočišných produktů. Navíc má Alverde certifikaci NaTrue, což zaručuje zákazníkovi tu nejvyšší možnou kvalitu bez vonných látek a barviv, ropných derivátů a silikonů, geneticky modifikovaných surovin a samozřejmě látek testovaných na zvířatech.
Balea
Další dm značkou je Balea, která nabízí sortiment pečující kosmetiky. Jeho cena je pro všechny dostupná, produkty jsou pro každého, hezky voní i vypadají, a jsou navíc kvalitní. Co víc si přát?
štětce, makeup
Catrice
Směle pokračujeme dál! Catrice cílová skupina jsou ženy nad 25 let, které už nemají tu nejlepší pleť, a potřebují proto kvalitnější makeup. Ceny jsou trochu vyšší, ale stále se nepohybují na škále, kterou byste za produkt nedali. Kromě klasické nabídky dělá i limitované edice inspirované trendy.
Essence
Pod jednu a tu samou společnost společně s Catrice patří i Essence, která je ale určena pro mladší slečny – barevné obaly a odvážnější odstíny. Odpovídá tomu také cena, která je dostupnější. Výběr má i ve svém samostatném stojánku s přípravky na nehty, mezi které se neřadí pouze laky na nehty, ale také třpytky, razítka, nálepky, rychleschnoucí sprej a odlakovače.
Havlíkova přírodní apotéka
Krásná filozofie této značky tkví v čistotě přírody (dokonce si své lokální bylinky pěstuje v ekozahradách v Chářovicích), kvalitě produktů a zákazníkově spokojenosti. Bylinky, které potřebují určitý čas, než mohou být sklizeny, je jim dopřáván, proto se občas výroba nějakého produktu zastaví. Trochu si připlatíte, ale rozhodně nebudete litovat, protože tato výroba je jedinečná!
H&M cosmetics
Možná vás to překvapí, ale ano, i obchod H&M prodává produkty, které se na zvířatech netestují. Navíc rtěnky neobsahují karmín, některé ani včelí vosk.
Kylie Cosmetics
Kylie Jenner se rozhodla, že její problém z dětství, velké rty, použije jako inspiraci pro vytvoření tekutých rtěnek. A taky, že se povedlo. Po uvedení na trhu se do minuty vyprodaly! Dnes patří mezi špičkové značky, čemuž odpovídá i cena.
myš, testování, pokus
Lush
Jediná pobočka této přírodní kosmetiky v České republice se nachází v Praze na Novém Smíchově a v Palladiu. Vyrábí produkty do vany, jako jsou například oblíbené šumivé bomby, mýdla (která si lze nechat ukrojit na váze), šampóny či speciální produkty – třpytítka a modelíny. Lush se snaží o čistě přírodní složení, recyklované obaly (dokonce, když přinesete zpátky do prodejny černý kelímek, dostanete slevu nebo dárek zdarma) a suroviny z obnovitelných zdrojů. Jejich produkty jsou nádherné a úžasně voní. Vzhledem ke kvalitě je cena přiměřená.

5/5 - (1 vote)

You may also like...