Návštěva Moravy


Ještě, než si začneme o https://www.neovize.cz/laserova-operace-oci/dozivotni-zaruka/ krásách tohoto kraje něco přečíst, zkuste si odpovědět na otázku, zda jste již někdy spali v lednici. Ne? Nu, vzpomínejte. Pokud jste prožili jen zpola dobrodružný život jako autor článku, tak jste asi spali skoro všude, ale v lednici? Nu, autor ano. Ten tam spal.

Bylinkový ráj

A zatímco budete vzpomínat, přečtěte si o tom, co všechno lze na jižní Moravě vidět. Tak především zcela jistě zříceniny Janova hradu, nebo Dívčího. Obě jsou zajímavé svým způsobem.

Máte-li s sebou děti, určitě nesmíte vynechat muzeum hraček v…

Aj a aj a je to venku. Ano v Lednici, a to s velkým L na začátku slova. Takže vidíte, že lze přespat i v lednici.

My však budeme o kousíček dále, i když to do kategorie ubytování v Lednici zcela jistě patří.

Zde pak jistě navštívíte celý Lednicko-valtický areál, skleník a tak dále. Zážitek to bude pro vás jistě doživotní. Tak už proto nevynechejte ani podzemí, uvidíte, že to za to rozhodně stojí.
Moravská vinice

Pokud se nechcete motat kolem míst všeobecně známých, můžete se podívat i tam, kde už houfy turistů nejsou, například chrám Apollo, nebo bylinkový ráj. Odevšad se budete vracet navýsost spokojeni a možná i unaveni. Nevadí, tam kde budete bydlet se o vás dobře postarají a únava bude ta tam. Určitě ji pomůže zahnat i vínečko bílé, nebo rudé dle chuti. Jen pozor na množství, obsluhující personál je všude hbitý a může se stát, že budete vstávat jen velmi těžce. Moravské vínečko dokáže „robit z ludí vrtulu“.

Ale co, vyspíte se v pohodlném loži jako velmož, a druhý den po pořádné snídani můžete opět vyrazit na další výlety tam, kde vás to bude zajímat.

Proto se všeobecně doporučuje naplánovat si to již doma, protože každá chvilka rozmýšlení vás pak zde okrade o váš drahocenný čas. A to by byla věčná škoda.

Uvidíte, že si zde velmi dobře odpočinete i když budete stále někam chodit. Morava je prostě jiný kraj.

You may also like...