Levné stěhování v Kladně na klíč

Stěhujete se na Kladensko a moc to tu neznáte? Domníváte se, že tu zabloudíte v tom nepřehledném „mraveništi“, a že se tu budete nudit k uzoufání? Tak to vás vyvedeme z omylu, neboť máte štěstí, že právě tuto lokalitu jste si vybrali za svůj domov.

Zvolíte-li si stěhovací firmu s patřičnými zkušenostmi a dobrými referencemi, máte možnost zajistit levné stěhování v Kladně na klíč, anebo proceduru, která se komplexní službě přibližuje. Stěhováci dnes umožňují komplet demontovat nábytek včetně těch nejsložitějších sestav, jako jsou moderní kuchyně, a jsou ochotni je na novém místě přizpůsobit stávajícím poměrům. Přemístí a zapojí spotřebiče, namontují světla a garnýže pro záclony, přenesou velké akvárium, poradí si s plazmovou televizí, zvládnou bez úhony přestěhovat vzrostlé rostliny ze zimní zahrady, a kdyby náhodou něco neklaplo, jsou pojištění. Vy si jen sami přestěhujte ten starý porcelánový servis po babičce, který nelze vyčíslit penězi, a to ostatní už neřešte. Raději si připomeňte, jaké krásy vás na Kladensku čekají:

hrad Okoř

Hrad Okoř – sem se vypravte autem a vezměte s sebou kola. Projeďte se od hradu směrem do Kovár údolím Zákolanského potoka. Je tu opravdu krásně.

Budeč – Budeč je památné místo – slovanské hradiště s rotundou sv. Petra a Pavla s krásnou vyhlídkou do krajiny.

Zoopark Zájezd – v malé vesničce za Buštěhradem můžete obdivovat více než čtyři desítky zvířat, mezi nimi papoušky, klokany i velbloudy.

Sýkořice – zdatní cyklisté by si neměli nechat ujít jízdu do Sýkořice nad řekou Berounkou. Z Masarykovy vyhlídky je nádherný pohled na říční panorama. Nedaleko odtud se nachází zajímavá přehrada Klíčava, která zásobuje část Kladenska pitnou vodou.

řeka Berounka

Lánská obora – Klíčava je součástí obory prezidentské rezidence v Lánech. Vede tudy naučná stezka.

Přírodní park Džbán – za kladenským Rozdělovem a městskou částí Bresson začíná chráněné území, které zaujímá více než čtyři sta čtverečních kilometrů. Doporučujeme tuto oblast projet autem a částečně na kole a nevynechat rybníky Bucek a Punčocha.

You may also like...