Hurá svatba

Tomuto dni předchází spousta příprav a organizování. I když i tady je to různorodé. Někomu stačí na přípravu týden. Jenom nějaká malá svatba s pár příbuznými a známými. Na úřadě a pak posezení někde v malé útulné hospůdce. A pak je tady skupina, která přípravu tohoto dne plánuje i několik měsíců předem. Jednoduše chce, aby tento den nebyl výjimečný jenom pro ně, ale taky pro rodinu a známé. Začíná to výběrem společenské místnosti. Zdá se to velice jednoduché, ale někdy je to pořádná,,fuška” sehnat zařízení podle představ co se týče velikosti a nabídky slavnostního menu.

ženich a nevěsta

Když se to povede nastává zabezpečení něčeho dobrého do kalíšku a taky na mlsání. A ještě zbývá hudba a fotograf. Je toho dost ale ve finále, když se budou hosté bavit a pochutnají si, bude to ta nejhezčí odměna. Tohle je takový základ a teď nastává zařídit a vyšperkovat nevěstu a ženicha. Nechci nic zlehčovat, ale u pánů je to celkem snadné. Nějaká hezká košile, boty a oblek udělají svoje a ženicha máme oblečeného.

A teď se soustředíme na nevěstu. Protože každá jedna nevěsta touží být tou nejhezčí v ten velký den. Takže nastává telefonická objednávka a následně návštěva kadeřnice, pak nějaký make-up a pak? Pak navlečení do svatebních šatů. Dnešní moderní doba poskytuje několik možností. Můžete si zajet někde do Paříže, Mnichova nebo Vídně a koupit si šaty.

svatební dort

Ale proč tak složitě, když si můžete šaty módních světových trendů sehnat i,,doma”. A k tomu slouží půjčovna svatebních šatů Praha. Její velikou výhodou je zapůjčení šatů na den,,D” a pak následné vracení. Dále v těchto půjčovnách dělají většinou velice šikovné a ochotné odbornice, které vám ochotně poradí. A taky si zde můžou zapůjčit šaty i družičky a maminky a tetičky, protože i když na prvním místě je nevěsta, i oni chtějí v tenhle den vypadat hezky. Takže když vás čeká tenhle veliký den klikněte na odkaz v tomhle článku a myslím si, že tahle půjčovna splní vaše veškerá očekávaní a možná i mile zaskočí výběrem.

You may also like...