Kupte si elektro kolo

Kdo je vášnivý cyklista bude pro něho jízda na elektro kole asi málo zajímavá. Jízda na elektro kole neznamená, že jste líní. Co, ale dělat, když vám věk ani zdraví neslouží a vy se přesto nechcete potěšení z jízdy na kole vzdát? Jste jen sváteční cyklisté nebo se na kole pohybujete pouze po městě? Přemýšlejte o koupi elektro kola. Mohlo by být pro vás výborným řešením. Usnadní vám při jízdě spoustu energie. Neobávejte se ho používat?. Elektro kolo je stejné jako kolo klasické, jen uvítáte snadnější způsob jízdy. Ulehčí vám totiž namáhavé šlapání. Nechcete-li, ale být závislí na elektromotoru můžete kolo použít jako kolo klasické a elektrický pohon zcela vypnout.
dobrodružství ve skalách
Jaké jsou výhody elektro kola?
– Elektro kola jsou vhodná pro všechny věkové kategorie i pro osoby s menší fyzičkou
– na elektro kolo nepotřebujete žádné řidičské oprávnění ani zkoušky
– náklady na provoz kola nejsou nijak vysoké, neomezí váš rodinný rozpočet
– pokud budete kolo přiměřeně udržovat, vydrží vám několik let
– v neposlední řadě je kolo ekologické, nebudete zatěžovat životní prostředí.
– Elektro kolo je vhodné do přírody i do města. Jeho použití vás nikde neomezuje.
muž na kole
Zaměřte se při výběru na tip kola podle toho, kde s ním budete jezdit. Každý si najde to své, protože vybírat můžete z kol městských, sportovních, ryze dámských, ale i speciálně určených pro seniory.
Jak elektro kola fungují?
Elektro kolo je poháněno dobíjecí lithiovou baterií. Průměrně po dobití baterie, které trvá asi 4-6 hodin ujedete kolem 30 kilometrů rychlostí zhruba 25km/h.
Za kolik elektro kolo pořídíme?
Kolo zakoupíte v různých cenových relacích. Ceny se mohou lišit až v řádu několika tisíců. Cenu určují parametry jako počet rychlostních stupňů, dojezdová vzdálenost na jedno nabití.
Kdo si troufá, může si klasické kolo přestavět na elektro kolo sám. Obchody nabízí všechny potřebné díly pro možnou přestavbu.

4/5 - (1 vote)

You may also like...