Když už si nemůžete vybírat

Patříte do skupiny žen, které už nejsou nejmladší, ale současně ani ještě k zahození? Víte, že vám už nezbývá moc času na to, najít si životního partnera nebo alespoň někoho, s kým zestárnete? Je obdivuhodné, že si to dokážete přiznat a hledat řešení, jak nezůstat v životě samy.

Jak tedy najít muže v době, kdy už si mezi nimi nemůžete příliš vybírat?
studium ženy

Nebuďte skeptická k seznamce

Možná to není ten nejlepší způsob k tomu, jak se seznámit, ale nikdy nevíte, jestli nebudete mít úspěch a potkáte muže, který je stejně zoufalý jako vy a nemůže najít vhodnou partnerku. Seznamka je možnost, jak se seznámit se svobodnými muži, kteří touží po tom, najít báječnou ženu a nebýt konečně sami.

Musíte však počítat s tím, že cesta za dlouhým hledáním bude náročná. Můžete totiž natrefit na spoustu mužů, kteří si na dokonalé protějšky budou pouze hrát a schovávat skutečnosti, které vám v inzerátu nepřiznali.
přiťuknutí skleničkami

•       Nedejte se hned nalákat na všechny pozitivní vlastnosti a aktivity, které daný muž v inzerátu vychvaluje do nebes.

Pokud se vám nějaký zalíbí, sjednejte si s ním schůzku i několikrát, a pokud vás přesvědčí o tom, že za to stojí, máte prakticky vyhráno.

Doporučení od kamarádek

Jistě máte kolem sebe dobré kamarádky, které s vámi soucítí a přály by si, abyste našla toho pravého. A určitě se mezi nimi najde minimálně jedna, která zná ve svém okolí muže, který by stál za hřích a je volný. O to více, že ho zná, byste měla být jejímu doporučení otevřená a nebát se ho potkat a současně i poznat.
zamilovaný pár

Nikdy nevíte, jak se vám může život obrátit vzhůru nohama, jenom díky jednomu člověku, kterého potkáte. Stejně tak se můžete rozhlédnout v řadách vašich známých nebo mužů, se kterými přátelíte.

•       Vyhněte se však zadaným typům mužů, kteří vám sice dokážou pěkně poplést hlavu, ale vážně to s vámi myslet nebudou. Ve většině případů totiž hledají jenom románek a občasné zpestření jejich života, co opravdu nemáte zapotřebí.


4.3/5 - (6 votes)

You may also like...