Dětská móda

Děti a móda? Ano, proč ne. Přeci určitě každá máma ráda obléká své děti. A taky každá máma určitě moc ráda nakupuje oblečení. Nejvíce maminky svých holčiček, protože se můžou společně sladit a vypadají úchvatně. Ale určitě se může sladit i se svým chlapečkem a dokonce i tatínkem. Jenomže tahle móda, je pouze na pár měsíců, dobře víme, že děti strašně rychle rostou a oblečení je jim za chvilku malé, i tak nás to neodradí a stále budeme nakupovat, nové a větší kousky a třeba i do zásoby. 

Své dítě můžete oblíknout úplně prach obyčejně, podle obrázků které se vám líbí a nebo jen do jednobarevných věcí, které až tak moc nevyniknout. Ale můžete je taky obléknout do nejlepší značky. Hlavní roli hrají barvy a vzory. Můžete se se svým děťátkem sladit jak se vám zlíbí, spousty eshopu už mají v nabídce kategorii „máma a dcera“, „máma a syn“, dokonce i „Familly“. Můžete být oblečení všichni stejně. 

děti

Nejčastěji se oblékají maminky se svými holčičkami. Například stejné čelenky do vlasů a podobný účes. Protože každé holčičce takový roztomilý doplněk sluší a je opravdu stylová. Ať už je černá, barevná, květinová, prostě s čelenkou nesáhnete vedle. Dále si spolu můžou sladit šaty, nebo sukně. Sami musíte usoudit co vaší malé ratolesti bude slušet, jaký vzor a jaká barva. Některým sluší puntíky, zvířecí vzory nebo proužky. To samé platí i u barev. Ale děti jsou sladké snad ve všem co si oblečou. 

rodina

S kluky to taky není složité. Můžete svému partnerovy sladit outffit se svým synem. Například stejnou košili, tričko, čepici a dokonce boty. Hned budou vypadat stylově. V dnešní době je to takový trend se oblékat stejně ať už jen se svou polovičkou a nebo se svými dětmi. Přiznejme si, že tohle vypadá opravdu dobře a to hlavně na rodinném focení. Ale berte na vědomí, že i stejné oblečení v několika velikostech je finančně nákladné a taky ne všechny maminky si tohle můžou dovolit. Proto opravdu není důležité v jaké značce je oblečené, ale hlavně že je šťastné. 

You may also like...