Světelné zdroje

Kolik lidí, třeba percentuálně, chodí rádo do práce? Hahaha, to je otázka. Jedno procento? Že jsem si přidal? Ano, přidal, aby to nevypadalo hloupě. Ale snad jen některý zlomek procent úředníků, kteří se pak celou směnu vyžívají v buzeraci nešťastných žadatelů chodí rádo do práce.Ale i ti potřebují vidět. Kdyby jen třeba na nesmyslné kolonky v žádosti o něco, co nemůžete stejně nikdy dostat. Jenže jak a kam položit ta svá lejstra, když tu není místo? Tamto překáží propiska, tamto odložená svačina a zde, krůtibrko, zase nějaká lampa, to je k vzteku.Zářivky v operačním sále
Toto je ovšem problém více pracovišť, ale i domácích stolů, koutů a temných rohů, kde se svítit musí. Jenže jak na to, když jsou ty žárovky tak objemné a musíme kupovat velká světla. Omyl. Nemusíte, Není to třeba. Stačí se informovat o takzvané zářivce Ona totiž není náročná na místo a my si hned povíme proč.
Tuto zářivku totiž netvoří klasická „baňka“, ale trubice. Tato trubice je tenká a několikrát zahnutá, a právě tím šetří místo. Tam kde by jiná lampa zabrala místo na výšku a překážela, lze umístit skoro ploché světlo, a právě tím typem, který vlastně skutečně plochý je.Zabere jen pár centimetrů.
Tento král mezi světly najde určitě uplatnění i jinde. Může být vlastně kdekoli. Jistě se dá použít například přímo v kuchyňské lince. Jeho světlo je dostatečně silné a jasné, aby šlo dělat cokoli bez obav z úrazu.Noční lampa
Lze jej dát klidně i nad odpočinkové místo, kde si chceme v klidu přečíst nějakou knihu, a obyčejné světlo by překáželo, nebo by nebylo do interiéru vhodné.
kruhová zářivka jde zakoupit ve více tvarech, a také ve více wattových variantách. Silnější například do zmíněné kuchyně, a tu „slabší“ třeba do špajzu, kde netřeba rozlišovat detaily, nebo číst texty psané malým písmem. Sami poznáte, že jsou velmi výhodné abudete je chtít naprosto všude. Nic vám v tom nebrání.

You may also like...